Ana Sayfa Teknoloji Haberleri 25 Dolarlık Nokia 130 İle Tanışın
25 Dolarlık Nokia 130 İle Tanışın

25 Dolarlık Nokia 130 İle Tanışın

0

Nokia’nın yeni giriş seviyesi telefonu Nokia 130 yakında piyasaya sürülüyor. Nokia’nın Asha serisinden sonra piyasaya sürdüğü en uygun fiyatlı telefon olan Nokia 130, telefon deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıları hedefliyor. Piyasanın en uygun telefonu olacak olan  130, Müzik, Video ve Radyo gereksinimlerini içerisinde barındırıyor.

nokia-130-giris-seviye-teknofeed

1.8 inç boyutunda ekrana sahip Nokia 130, 32 GB‘a kadar MicroSD ile arttırılabilen hafıza sunuyor. MicroSD kart ile 6000 şarkıya kadar depolayabilen telefon, arkasında eski Nokia telefonlardan beri alışkın olduğumuz el feneride bulunuyor. Bluetooth‘da yer alan cihaz; kırmızı, siyah ve beyaz renklerle karşımıza çıkıyor.

Şirketin Microsoft’a satılmasının ardından, üst segment cihazlara yer vereceği bilinirken Nokia’dan gelen bu haber sonucunda şirketin giriş seviyesine de önem verdiği görülüyor. Nokia 130, Avrupa ülkelerinde yakın zamanda 19 Euro‘dan satışa sunulacak. Cihazın ülkemizde satışa sunulup, sunulmayacağı henüz belli değil.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen