Ana Sayfa Telefon Apple-iOS App Store Haftanın Uygulaması: Bad Piggies

App Store Haftanın Uygulaması: Bad Piggies

0

appstore-logo

Apple‘ın uygulama mağazası App Store‘da her hafta güncellenen ücretsiz uygulama listesine bir yenisi daha eklendi. Rovio firmasının geliştirdiği Bad Piggies (Kötü domuzlar) oyunu bir süreliğine ücretsiz olmuş oldu.

appstore-bad-piggies

Genellikle Rovio firmasının Angry Birds oyunu ile bildiğimiz için kızgın kuşların olmadığı bir oyunu görmek ilk etapta garip gelebilir çünkü Bad Piggies oyununda sadece domuzlar yer alıyor. Oyunun temel amacı domuzlara araçlar yaparak hedefe doğru ilerletmek. Bu sayede seviyeleri geçiyor  ve puan kazanmış oluyorsunuz.

iPad ve iPhone için ayrı ayrı sürümleri bulunan oyunun 44.2 MB boyutunda olduğunu söyleyelim. Sizde bu fırsatı kaçırmadan denemek için cihazınızın App Store uygulamasına girip oyunu indirebilir, dilersenizde aşağıdaki butondan iTunes üzerinden oyunu indirebilirsiniz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen