Ana Sayfa Telefon Apple-iOS Apple, 12.9 inç’lik iPad Pro Hazırlığında
Apple, 12.9 inç’lik iPad Pro Hazırlığında

Apple, 12.9 inç’lik iPad Pro Hazırlığında

0

Apple’ın yeni tablet girişimi ile ilgili yeni sızıntılar gelmeye başladı. Şubat ayından beri konuşulmakta olan yeni iPad söylentisi, yavaş yavaş kesinlik kazanmaya başladı. Apple’a yakın kaynakların artık kesin gözüyle baktığı yeni iPad Pro, 12.9 inç’lik ekranıyla şuana kadarki en büyük iPad olacak.

12-9-inclik-iPad-Pro

iPad Pro’da neler bekleniyor?

Yeni iPad’de basınça karşı daha hassasiyetli, kuvvetlendirilmiş dokunmatik ekranına ek olarak USB-C bağlantı konnektörü ve Bluetooth’lu Stylus kalem bekleniyor. Bir dizi yeniliklerin birbirini takip edeceği iPad Pro’da, NFC özelliğinin de gelmesi planlanıyor. Eğer ki Apple NFC özelliğini yeni iPad’inde de uygularsa, kullanıcılar ödemelerini direkt iPad’i üzerinden de yapabilecek. Bununla birlikte daha önceden Apple’la ilgili sızıntılarda hiç duymadığımız “Bluetooth’lu Stylus Kalem” geliştirileceği düşünülüyor.

İşlemci olarak güçlendirilmiş A8 işlemci yer alacağı düşünülen iPad Pro’nun yanında Apple bir şaşırtma yaparak karşımıza iPhone 6S ile de gelebilir.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen