Ana Sayfa Telefon Apple-iOS Apple, 3 Yeni Renkli Beats Kulaklığını Satışa Sundu
Apple, 3 Yeni Renkli Beats Kulaklığını Satışa Sundu

Apple, 3 Yeni Renkli Beats Kulaklığını Satışa Sundu

0

Geçtiğimiz senelerde Apple’a 3 Milyar Dolara satışa gerçekleşen Beats’in, 3 yeni renk seçeneğine sahip kulaklıkları Apple mağazalarında yerini aldı. Altın, Gümüş ve Uzay Grisi renkleriyle satışa sunulan 3 yeni kulaklık, yeni MacBook’la uyumlu olarak tasarlanmış.

yeni-renkli-beats-kulaklik

Kulak içi ve klasik model kulaklık tiplerinde güncellemeler yapan Apple, yeni kulaklıkların satışını online mağazasından da yapabiliyor. Beats’in Apple’a satıldığı günden beri Beats’li kulaklık hayali kuran kullanıcılar, maalesef o istediğine bir türlü ulaşamadılar.
Özellikle iPhone 6 piyasaya sürülmeden önce çıkan dedikodularda şirket Beats’li kulaklıkları iPhone’a dahil edecekleri ve EarPods’da yenilemeler yapılacağını düşünülüyordu. Yenilenmiş kulaklık seçeneklerini burada ki sayfadan Beats’in orjinal sitesinden ziyaret edebilirsiniz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen