Ana Sayfa Telefon Apple-iOS Apple, Brezilya’da 2. Mağazasını Açıyor
Apple, Brezilya’da 2. Mağazasını Açıyor

Apple, Brezilya’da 2. Mağazasını Açıyor

0

Şirketin Brezilya‘da açacağı ikinci büyük mağazasının duyurusu bugün itibariyle yapıldı. Ülkenin en kalabalık kentinde açılacak olan yeni mağaza, Brezilya’da ki 2. perakende satış yapan mağaza olacak.

apple-brezilya-yeni-magaza

Geçtiğimiz aylarda Çin’de büyük bir ikinci mağaza açan Apple, geçen senenin başlarından beri inşaatı sürmekte olan Brezilya’da ki mağazasının kapılarını, 18 Nisan Perşembe günü Brezilya’nın en büyük şehirlerinden birisi olan São Paulo‘da açacak. Dünya çapında mağazalarını yaygınlaştırmaya başlayan Apple, özellikle 2016 senesi için büyük planlar yapıyor. Mağazalarının tasarımsal konularında, mağazasını açacağı ülkede ki tasarımcılardan yardım alan şirket, her bölgeye uygun kendi tasarımlarını yapıyor. Brezilya’da açılacak olan yeni mağazası, bir AVM’nin hemen yan tarafına açılıyor.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen