Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Apple Kampüs 2’nin Havadan Çekilmiş Videosu
Apple Kampüs 2’nin Havadan Çekilmiş Videosu

Apple Kampüs 2’nin Havadan Çekilmiş Videosu

0

Apple’ın ABD’nin Kaliforniya eyaletine bağlı Cupertino şehrinde ki merkez binasına ek olarak tasarladığı yeni kampüsü daha önceden duyurmuştu. Cupertino’da daha geniş bir araziye yayılan Apple’ın yeni kampüsü daha çevreci olacak. Çalışmaların son sürat devam ettiği Apple Kampüs 2, şirketin çevreci yüzünü simgeleyecek ve doğayla iç içe bir bina olacak.

apple_campus-bitmis

Doğaya mümkün mertebe daha az zarar verecek Kampüs 2, bahçesinde bir çok çeşit meyve ağacına sahiplik yapacak. 13.000 Apple çalışanın görev alacağı Kampüs 2’de doğal havalandırma olacak. 90.000 metrekarelik kafeteryası, üst ve yer altında bir çok araç için park yerlerinin bulunduğu bina, gelecek yıllarda tamamlanacak. İnşaat alanına girişin yasak olduğu Apple Kampüs 2’yi bir meraklı genç; Phantom 2 drone ve GoPro Hero 3+ kullanarak havadan kampüsünün inşaatını kameraya aldı.

İşte devam etmekte olan Kampüs 2 inşaatının havadan görüntüsü:

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen