Ana Sayfa Telefon Apple-iOS Apple Online Store Yenilendi
Apple Online Store Yenilendi

Apple Online Store Yenilendi

0

Apple’ın online alışveriş sitesi güncellendi. store.apple.com adresi üzerinden yıllardır online satış gerçekleştiren Apple, online servisini yeni bir boyuta taşıdı.

apple-online-store-degisti

Resmi sitesinde de minör değişikliklere giden şirket, online satış adresini kapatarak yeni bir görünüme geçiş yaptı. Örneğin bir iPad satın alacağınız zaman, iPad sayfasında ki “Satın alın” butonuna tıkladıktan sonra direkt olarak iPad satın alma ekranına yönlendiriliyorsunuz. Aksesuar gibi alışverişleriniz için yine aynı sayfanın altından “Akssuarlara göz atın” sayfasına girerek alışverişinize devam edebiliyorsunuz. Artık “Çantanıza ekleyin” butonu ile, satın almak istediğiniz ürünleri çantanıza ekleyerek alışverişe devam edebiliyorsunuz.

Önemli bir haber daha var!

apple-okul-kampanyasi

Apple “Okula Geri Dönüş” kampanyasını bu senede devam ettirerek, Mac ve iPad’ler de önemli öğrenci indirimleri sunuyor. Kampanyayı incelemek ve yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Anıl Güzel Grafik Tasarım öğrencisi ve Teknoloji meraklısı blog yazarı. İnternet konusunda deneyimli, Tasarım programlarındada kendini geliştirmeye adamış bir genç.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen