Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Apple Store’larda Mağaza Poşetleri 25 Cent’ten Satılacak
Apple Store’larda Mağaza Poşetleri 25 Cent’ten Satılacak

Apple Store’larda Mağaza Poşetleri 25 Cent’ten Satılacak

0

Dünyanın hemen her ülkesinde mağazaları bulunan Apple, radikal bir karar alarak ürün satışının ardından verdiği poşetleri ücretli hale getirdi. 1 Ocak tarihli aldığı kararda, ürünlerinin satışının ardından verdiği poşetleri 25 centten kullanıcılarına sunacak. Son zamanlarda ülkemizde yaptığı zamlarla anılan Apple, böyle bir olayın ardından kullanıcılarının ne düşüneceği merak konusu.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Şirketin çevreci tutumuyla ilgili olduğunu düşünen kullanıcılar özellikle, Avrupa ülkelerinde çevresel nedenlerden dolayı büyük firmaların bedava poşet vermediğiyle ilgili olabileceğini düşünüyorlar.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen