Ana Sayfa Telefon Apple-iOS Apple’dan 12 Gün Boyunca Sürecek Hediye Uygulaması
Apple’dan 12 Gün Boyunca Sürecek Hediye Uygulaması

Apple’dan 12 Gün Boyunca Sürecek Hediye Uygulaması

0

apple-logo

Apple, yılbaşı sürprizi yaparak 12 gün boyunca sürecek hediye uygulamasını yayınladı. Geçen senede aynı uygulamayı yayınlayan Apple, bu sene 26 Aralık ile 6 Ocak tarihleri arasında sürecek olan 12 gün hediye uygulamasını bu senede yayınlamayı ihmal etmedi

12 Days of Gifts adındaki uygulamayı cihazına yükleyen iOS 7 kullanıcıları seçtiklere ülkeye göre 12 gün boyunca film, müzik, uygulama ve kitap gibi hediyelere kavuşacak. Her güne bir hediye veren bu uygulamayı şimdiden cihazınıza indirmenizi öneririz.

 
apple-12-days-of-gifts_burgazturk
Seçtiğiniz ülkeye göre film, uygulama ve müzik gibi hediyeler versede bazı telif hakları sebebiyle seçtiğiniz ülkeden aldığınız hediye Türkiye App Store hesabınızda çalışmayabilir, bu yüzden uygulamayı kurarken buna dikkat etmelisiniz. Bir küçük not daha belirticek olursak, verilen hediyeyi 24 saat içerisinde indirmelisiniz.

64.7 MB boyutundaki 12 Days of Gifts uygulamasını cihazınızın App Store uygulaması üzerinden veya da bu linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen