Ana Sayfa Teknoloji Haberleri BBM, Android ve iOS Kullanıcıları İçin İndirilmeye Sunuldu

BBM, Android ve iOS Kullanıcıları İçin İndirilmeye Sunuldu

0

blackberry-logo

Kanadalı akıllı telefon üreticisi BlackBerry, özellikle geçtiğimiz aylarda şirketin satın alınmasıyla ilgili haberlerle gündeme gelmişti. Şirketin bünyesinde geliştirdiği BlackBerry Messenger (BBM) yine geliştirmekte olduğu akıllı telefonlar arasında mesajlaşmayı sağlıyordu. WhatsApp’la aynı özelliklere sahip BBM, sadece BB OS işletim sistemlerinde çalıştığı için özellikle Android ve iOS kullanıcıları bu durumdan şikayetçiydi.

bbm-screen bbm-screen_1

Bu durumu çözmek ve BBM’in kullanıcı sayısını arttırmak adına Android ve iOS platformları içinde uyumlu hale getiren şirket uygulamanın görünümü BB 10 işletim sistemine benzetmiş.

İndirmek için cihazınızın internet tarayıcısına (browser) girip bbm.com adresini ziyaret ettiğinizde direkt olarak olarak işletim sisteminize uyumlu indirme sayfasına yönleniyorsunuz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen