Ana Sayfa Telefon BlackBerry BlackBerry Police Rush Uygulaması

BlackBerry Police Rush Uygulaması

0

blackberry-logo

BlackBerry cihazlar için geliştirilen basit ve eğlenceli Polis oyunu “Police Rush“, basit aksiyon oyunları sevenler için bire bir. Oyunun temel amacı engellere takılmadan otobanda ilerleyip puan kazanmak.

bb-police-rush_1

Yol üzerindeki füzeleri ve Polis sirenini aldığınızda sizin bir çok işinize yarıyor. Füze ile önünüze aniden çıkan veya da tam yolunuzun üzerindeki engelleri geçmek için 0 rakamı ile füzeleri ateşleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda da polis sireni ile 4-5 saniyeliğine siren çalıyor ve önünüzdeki araçlar başka şeride geçiyor.

bb-police-rush_2

Her zamanki gibi ücretsiz oyun olduğu için oyun esnasında olmasada “Oyuna puan vermek istermisiniz ?” veya da “Oyunun devamı” niteliğindeki reklamlar can sıkabiliyor. Ama buna rağmen bir kaç dakikalığına zaman öldürmek isteyenler ücretsiz olarak bu oyunu indirip deneyebilirler.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen