Ana Sayfa Telefon Android BlackBerry’nin Android İşletim Sistemli Telefonu Sızdırıldı
BlackBerry’nin Android İşletim Sistemli Telefonu Sızdırıldı

BlackBerry’nin Android İşletim Sistemli Telefonu Sızdırıldı

0

Yılların eskitemediği Kanada kökenli teknoloji şirketi BlackBerry‘nin yeni Android telefonu gün yüzüne çıktı. BlackBerry Slider (Venice) adını alması planlanan cihaz, Kasım ayında ilk olarak ABD’de de satışa çıkacak.

android-blackberry-venice-2

Evan Blass tarafından da doğrulanan cihaz, geçtiğimiz aylarda “Slider” adıyla tanıtılmıştı. Android işletim sistemiyle “Venice” olarak gelecek cihaz, 16 Kasım‘da ABD’de de T-Mobile, AT & T ve Verizon tarafından satılması planlanıyor. Donanımsal özelliklerden pek değinilmeyen “Venice” ile ilgili tek bilgi kamerasının 16 MP olma ihtimali.

android-blackberry-venice

Android’in tüm özelliklerini taşıyacak olan cihaz, kendi tarzında bir arayüzü barındıracak. BlackBerry’nin özellikle QWERY klavye, Slider’da da mevcut. Kızaklı bir telefon olan cihaz, kendine özgü bir tasarıma sahip.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen