Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Çift Yönlü Lightning Kablosu Satışa Sunuldu
Çift Yönlü Lightning Kablosu Satışa Sunuldu

Çift Yönlü Lightning Kablosu Satışa Sunuldu

0

Geçtiğimiz günlerde teknoloji manşetlerine konu olan çift yönlü lightning kablosunun satışına başlandı. Type-C standardını barındıran Çift Yönlü usb teknolojisi, artık USB kablolarını yanlış takma derdinden kurtarıyor. USB bağlantı hızı açısından da farklılık gösteren Type-C, artık yeni Apple cihazlarda da yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

typec-lightning-teknofeed

Akıllı telefonlara ürün tedarik eden Truffol.com sitesi, çift yönlü lightning kablosunun satışına şimdiden başladı. Çift yönlü kablonun görseli internete sızdırıldıktan sonra satışa başlayan site, şimdiden sabırsızlanan kullanıcıları hedefliyor.
iPhone 6’da olup olmayacağı konusunda belirsizlik sürerken, firmanın Type-C özelliği barındıran kablosunun sertifikasını aldığı belirtiliyor. Şirketin bu konuyla ilgili resmi bir açıklaması olmamasına rağmen, uzmanlar gelecek Apple ürünlerinde yeni Lightning kablonun yer alacağını düşünüyor.

teknofeed-cift-yonlu-lightning

9,99 dolardan satışa sunan Truffol.com, 1 yıl garanti ve 30 günlük geri iade hakkıda tanıyor. Orjinal kablo olmamasına rağmen fazlasıyla benzetilen ürünü burada ki sayfadan inceleyebilirsiniz.

Anıl Güzel

Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017’den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen