Ana Sayfa Oyun Haberleri Command & Conquer: Generals Deluxe, 5K Desteği Kazandı
Command & Conquer: Generals Deluxe, 5K Desteği Kazandı

Command & Conquer: Generals Deluxe, 5K Desteği Kazandı

0

Command & Conquer serisinin efsane oyunlarından Generals Deluxe, 5K olarak tekrardan karşımıza çıkıyor. Apple’ın yeni modern Mac bilgisayarı iMac için tekrardan tasarlanan oyun, artık 5K çözünürlük desteğine sahip. İlk olarak 2003 yılında PC platformu için çıkan oyun, 2005’den itibaren Mac’ler içinde indirebilir duruma gelmişti.

commandandconquer-generals

Bir zamanların efsanevi oyunu, artık 5K çözünürlüklü iMac’de, 5K kalitesinin hakkını vererek oynanabilecek. Oyunu bilmeyenler ya da hatırlatmak için kısaca anlatacak olursak Dünyanın önde gelen devletleri, orta doğuda ortaya çıkan Kurtuluş Ordusuna karşı mücadele içindedir. Amerika veya Çini seçerek başlayabileceğiniz oyunda, büyük bir mücadele içerisine giriyorsunuz. Strateji oyunları konusunda kendini kanıtlamış olan Command & Conquer: Generals, Mac platformlarında 20 dolardan satın alınabiliyor.

Anıl Güzel

Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017’den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen