Ana Sayfa Nasıl Yapılır Connected2.me Hikaye Özelliği Nasıl Kullanılır?
Connected2.me Hikaye Özelliği Nasıl Kullanılır?

Connected2.me Hikaye Özelliği Nasıl Kullanılır?

9

Anomim chat sitesi olan Connected2.me, Haziran ayı içerisindeki güncelleme ile hikaye özelliğini kullanıcılarının kullanımına sundu. Türk geliştiriciler tarafından hayatımıza katılan Connected2.me, mobil platformlarda hizmet veren insanların birbirine kimliklerini gizleyerek mesaj atabilecekleri bir platform.

Bilkent Üniversitesi Fizik mezunu Ozan Yerli tarafından hayatımıza katılan site, 4 Milyon’dan fazla kullanıcısıyla uluslararası bir sosyal ağ platformu haline gelmiş durumda. 24 Mayıs’tan itibaren web üzerinden hizmet vermeyi bırakan platform, artık sadece mobil cihazlar üzerinden kullanılabilecek.

Snapchat’in hikaye (story) özelliğini Instagram, Whatsapp ve Facebook’un ardından Connected2.me’de kullanılarının hizmetine sundu. 24 saat içerisinde kaybolan anlık video ve fotoğraf paylaşımını sağlayan hikaye özelliği ile sizi takip eden kullanıcılarınıza paylaşımda bulunabilirsiniz.
Bu yeni özelliği kullanabilmek için ise uygulamanızı son sürüme güncellemeniz yeterli. Paylaştığınız hikayeye fotoğraf çekip üzerine yazı ekleyebilir veya basılı tutarak video paylaşabilirsiniz. Hikaye özelliğinin tam anlamıyla nasıl kullanılacağını ise aşağıdaki görsel aracılığıyla görebilirsiniz:

Temel amacı anonim chat olan bir sosyal ağda bu özelliğinin daha çok kimlerin işine yarayacağını ise az çok tahmin edebiliriz 🙂 .

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum(9)

    1. Merhabalar,

      Maalesef bu özelliği kullanırken anlık fotoğraflar çekip paylaşabiliyorsunuz. Daha önceden çektiğiniz bir video veya fotoğrafı paylaşma seçeneği bulunmuyor.

  1. Hikayemde resim anlık paylaşabiliyorum ama video paylaşamıyorum çok fazla deniyorum bekliyorum ama bir türlü olmuyo galeriye geri düşüyo nedense videoya basıyorum sonra fotografa basıyorum bu sefer ikiside gitmiyo bu sorunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim..

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen