Ana Sayfa Teknoloji Haberleri En Küçük Aksiyon Kamera: GoPro Hero 4 Session
En Küçük Aksiyon Kamera: GoPro Hero 4 Session

En Küçük Aksiyon Kamera: GoPro Hero 4 Session

0

Aksiyonlu etkinliklerin vazgeçilmezi GoPro, sıkça kasklarda gördüğümüz gümüş küçük gri kutudan farklı bir boyut kazanmaya başladı. Yıllardır yürüttüğü ürün kalitesini en iyi şekilde korumaya ve geliştirmeye çalışan şirket, şimdiye kadar ki en hafif  ve küçük kamerasını hayata geçirdi.

GoPro-Hero4-Session-kucuk

Bir çok teknoloji şirketleri ve haber siteleri tarafından incelenmeye başlayan GoPro Hero 4 Session, sadece 399 dolar. %50 daha küçük ve %50 daha hafif olan aksiyon kamerası, küçük siyah bir kutudan ibaret. Saniyede 30 kare hızında 1440p video çekebilme özelliğine sahip Hero 4 Session, 60 kare 1080p ve saniyede 100 kareye kadar 720p video kayıt edebiliyor. 10 metreye kadar su geçirmez özelliğinin yanında sadece 2 adet butona sahip. Küçük siyah kutu, üzerine açma ve durdurma butonları ve yüksek kaliteli video özelliğiyle Hero 4 Session kullanıcılarını bekliyor.

GoPro-Hero4-Session-boyut

Detaylı ingilizce incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen