Ana Sayfa Telefon Android Facebook Messenger’a Görüntülü Görüşme Geldi
Facebook Messenger’a Görüntülü Görüşme Geldi

Facebook Messenger’a Görüntülü Görüşme Geldi

0

Facebook Messenger kullanıcıları için yeni bir özellik getirildi. Facebook’un ayrı bir uygulaması olan Messenger, bugün 18 ülkede güncellenerek yeni görüntülü görüşme özelliği kullanıcılara sunuldu.

facebook-goruntulu-gorusme

Belçika, Kanada, Hırvatistan, Danimarka, Fransa, Yunanistan, İrlanda, Laos, Litvanya, Meksika, Nijerya, Norveç, Umman, Polonya, Portekiz, İngiltere, Uruguay ve ABD başta olmak üzere 18 ülkede iOS ve Android kullanıcılarına görüntülü görüşme özelliği sunuldu. 3G, 4G ya da Wi-Fi bağlantısı olması koşuluyla, Facebook ile arkadaşınızla görüntülü bir konuşma yapabilirsiniz.

[iframe id=”https://player.vimeo.com/video/125994315″]

Şuan için sadece sesli görüşmenin yapıldığı Facebook’ta, artık görüntülü olarakta görüşme yapılabilecek. Uygulama arayüzünü değiştirmeyen Facebook, sesli arama butonun olduğu yere video görüşme butonu da koyarak, yeni hizmetini bugünden itibaren herkese sunmuş oldu. 18 ülkede geçerli olan görüntülü görüşme özelliğinin, ileri ki günlerde diğer ülkelere de geleceğini belirtelim.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen