Ana Sayfa Oyun Haberleri Far Cry Primal, 23 Şubat’ta Oyun Severlere Sunuluyor
Far Cry Primal, 23 Şubat’ta Oyun Severlere Sunuluyor

Far Cry Primal, 23 Şubat’ta Oyun Severlere Sunuluyor

0

Ubisoft tarafından geliştirilen, Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry Primal 23 Şubat’ta oyun severler ile buluşacak. Vahşi doğada karaktere verilen görevler neticesinde oyunu sürdürdüğünüz Far Cry Primal ile ilgili oyun severleri sevindiren küçük bir detay daha var.

Far Cry Primal, Mezolitik (Taş Devri) döneminde mamutlar ve dişten yapılmış kılıçlar vahşi hayvanlarla dolu büyük bir açık dünya haritası sunacak. Çeşitlili kabililerin doğayla olan mücadelesi ve hayatta kalma savaşını işleyecek olan oyunda, oyuncular silah ve kaynak toplayarak hayvanları evcilleştirmeye çalışacaklar.

Bugün Ubisoft’un resmi YouTube kanalında yayınlanan Primal fragmanında, iki oyun severe bir mağara içerisinde iki günlük tatil hediye edecek. Oyunu gerçekmiş gibi yaşamak için Twitter üzerinden yapılacak olan yarışmaya katılıp @farcrygame hesabına #cavebnb hastagi ile katılarak sizde şansınızı deneyebilirsiniz.

Fragman:

Unutmadan! Far Cry Primal, ilk olarak 23 Şubat’ta Xbox One ve PlayStation 4’e oynamaya sunulacak. Mart ayında ise bilgisayar sistemlerinede çıkarılması planlanıyor.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen