Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Fenerbahçe – Ajax maçı 4K yayınlanacak
Fenerbahçe – Ajax maçı 4K yayınlanacak

Fenerbahçe – Ajax maçı 4K yayınlanacak

0

UEFA Avrupa Ligi‘nde yer alan temsilcimiz Fenerbahçe, Hollanda temsilcisi Ajax ile oynacağı karşılaşmada, Türkiye’de ve Avrupa’da bir ilk gerçekleştirilecek. TRT, Fenerbahçe – Ajax mücadelesini TRT4K kanalında 4K görüntü kalitesi ile yayınlayacak.

UEFA Avrupa Ligi’nde boy gösteren temsilcimiz Fenerbahçe, 22 Ekim tarihinde Ajax ile Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda karşı karşıya gelecek. Fenerbahçe – Ajax karşılaşması Türkiye saati ile 22:05‘te TRT SPOR ekranlarında ücretsiz olarak yayınlanacak. TRT, UEFA Avrupa Ligi grup maçlarının 3.’sü oynanırken Türkiye’de ve Avrupa’da bir ilki gerçekleştirmek için uğraşıyor.

cel19_46945_8583519

4K Ultra HD görüntü kalitesine sahip televizyonlar için yayın yapan TRT 4K kanalında, 22 Ekim’de Türkiye saati ile 22:05’te Fenerbahçe – Ajax karşılaşması yayınlanacak. Temsilcimiz Fenerbahçe, Hollanda temsilcisi Ajax takımlarının yapacağı karşılaşmayı 4K çözünürlüğü ile izlemek istiyorsanız, 4K yayını destekleyen uydu alıcınız ve televizyonunuz olması gerekiyor. Bunlara sahipseniz TÜRKSAT uydusu üzerinde TRT 4K’yı izleyebilirsiniz.

TRT 4K frekansları
Sembol Oranı: 15000
Polarizasyon: Yatay (H)
Frekans: 12123 MHz

Emir Topaloğlu Merhabalar ben Emir, 19 yaşındayım ve 4 yılı aşkın bir süredir makale yazıyorum. Teknoloji ve oyun kategorileri benim en çok tercih ettiğim kategoridir. Teknolojiye büyük bir merakım vardır ve her türlü oyundan zevk alabilen bir kişiyim.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen