Ana Sayfa Telefon Android Flappy Bird Alternatifi: Splashy Fish
Flappy Bird Alternatifi: Splashy Fish

Flappy Bird Alternatifi: Splashy Fish

0

Bir iki ay öncesinde dünya çapında en çok oynanan oyunlardan birisi olan Flappy Bird, mobil platformların en çok indirilen oyunlardan birisi olacaktı. Geçtiğimiz haftalarda geliştirici tarafından ani bir kararla iOS ve Google Play mağazalarından kaldırılan Flappy Bird, artık hiç bir şekilde iOS ve Google Play platformlarında yer almıyor.

splashy-fish-burgazturk

Geliştiricisinin Twitter üzerinden yaptığı açıklamadan 48 saat sonra uygulama mağazalarına veda eden oyun, en çok indirilen oyunlardan birisi olmasına rağmen kaldırılması kullanıcılarını fazlasıyla şaşırtmıştı. Şimdi ise Google ve Apple, Flappy Bird ile ilgili hiç bir oyunu bünyesine barındırmıyor ve sahtelerine karşı kullanıcılarını uyarıyor.

Flappy Bird’i tekrardan oynamak ve alternatifler arayan kullanıcılar için Splashy Fish adıyla tasarlanan oyun, Flappy Bird’in arayüzünün yenilenmiş hali diyebiliriz. Şuan App Store’da en çok indirilen uygulama listesine giren Splashy Fish, eskisini aratmayacak şekilde tasarlanmış.

splashy-fish-ekran

Android ve iOS için ücretsiz olarak tasarlanan oyun sadece 8.7 MB boyutunda ve eskisi gibi sinir bozucu. Hemen denemek için aşağıda ki buton aracılığıyla cihazınıza indirebilirsiniz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen