Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Foursquare’de Büyük Değişim
Foursquare’de Büyük Değişim

Foursquare’de Büyük Değişim

0

Yer bildirimi servisi olan Foursquare, en çok kullanılan sosyal ağ uygulamalarından da bir tanesi. Check-in yaptıktan sonra size çeşitli kampanyaları, o mekan ile ilgili yorumları ve arkadaşlarınızın gittikleri yerleri gösteren Foursquare, 2014 yılı itibariyle farklı değişiklikler yapmaya hazırlanıyor. Resmi blogu aracılığıyla bildirdiği habere göre, yer bildirimi (check-in) yapmaya yarayan özelliğini Swarm adında ki yeni bir uygulamaya taşıyor. Bununla beraber, bölgesel aramalarda arkadaş tavsiyelerinin yanı sıra uzman kişilerin önerileri de önemli hale gelecek ve en iyi yer ve içeriğe ulaşmak kolaylaşacak. Daha hızlı ve daha fonksiyonel olarak tasarlanacak Swarm, içerik bölümünü ise Foursquare’den alacak.

swarm-uygulama

Şuan için Swarm uygulamasıyla herhangi bir görüntü vermeyen şirketin, projesini https://www.swarmapp.com/ adresine girip e-posta kaydı yaptıktan sonra takip edebilirsiniz. Yüksek ihtimal ile şirket bu projesini yazın aktif hale getirecektir.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen