Ana Sayfa İnternet ve Webmaster FriendFeed Tarihe Gömüldü
FriendFeed Tarihe Gömüldü

FriendFeed Tarihe Gömüldü

0

friendfeed-haber-teknofeed

Ekim 2007 senesinde açılan sosyal ağ sitesi FriendFeed, internet tarihinin tozlu raflarına kaldırıldı. 10 Ağustos 2009’da Facebook tarafından satın alınan FriendFeed, o tarihten itibaren kaderine terk edilmişti. İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Japonca, Rusça, Sadeleştirilmiş Çince, İtalyanca, Farsça ve Türkçe olarak hizmet veren site, Bret Taylor, Jim Norris, Paul Buchheit ve Sanjeev Singh tarafından kurulmuştu.

friendfeed-son-goruntu-teknofeed

Bir çok kişinin adını bile duymadığı, bir çok kişininde bağımlısı olduğu FriendFeed, 9 Mart tarihinde kapatılma kararı almıştı. Facebook tarafından satın alındıktan sonra ilginin kesildiği site, bir çok internet projesine ilham vermiş ve yeni arkadaşlıklar kurulmasında faydalı olmuştu. FriendFeed, 9 Nisan 2015 tarihinde kapatılarak internet tarihine geçmiş oldu.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen