Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Galatasaray ve Microsoft işbirliği yapacak
Galatasaray ve Microsoft işbirliği yapacak

Galatasaray ve Microsoft işbirliği yapacak

0

Galatasaray SK, dünya devi Microsoft ile işbirliği anlaşması yaptı. Teknoloji devi Microsoft, Galatasaray SK ile yaptığı anlaşmaya göre kulübün teknolojik altyapısını üstlenerek Galatasaray’a yılda 2 milyon dolar tasarruf sağlayacak. Bir çok ünlü spor kulübüyle anlaşması bulunan Microsoft, Galatasaray’ın altyapı, finans, mali işler, mağaza ve taraftar ilişkilerini Microsoft Bulut Teknolojisi’ne taşıyacak. 

galatasaray-ve-microsoft

1,5 yıllık olan anlaşma ile, Galatasaray Spor Kulübü’nün Sportif AŞ, GSStore mağazacılık ve çevrimiçi iş birimlerinin tüm teknolojik altyapısını Microsoft’a emanet edilecek. Başkan Ünal Aysal’ın Microsoft’a güvenlerinin tam olduğu ve bu anlaşmanın Galatasaray’ın marka değerine katkısı olduğunu belirtti. Microsoft’un çeşitli hizmet ve gereksinimlerinden en iyi şekilde yararlanacak olan Galatasaray, personellerine daha iyi verim almalarını sağlayacak.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen