Ana Sayfa Nasıl Yapılır Google Plus Sayfasına Yönetici Ekleme
Google Plus Sayfasına Yönetici Ekleme

Google Plus Sayfasına Yönetici Ekleme

0

google-logo

Google‘ın sosyal ağ platformu Google+ (Google Plus) sayfalarına yönetici (admin) ekleme işlemini göstereceğiz. Öncellikle Google Plus sayfanızın sahibi olduğu hesaba giriş yapınız.

Daha sonra ister bu adresten tüm sahibi olduğunuz Google Plus sayfalarını görebilir istersenizde manuel olarak yan menüden en alttaki “Diğer” butonuna basıp “Sayfalar” kısmına giriş yaparak istediğiniz sayfaya girebilirsiniz.

google-plus-yonetici-ekleme

Sayfaya giriş yaptıktan sonra Kapak fotoğrafınızın altında yer alana Ayarlar kısmına basınız.

google-plus-yonetici-ekleme_1

Karşınıza çıkan sayfa ayarı panelinden “Yöneticiler” kısmını seçiniz.

google-plus-yonetici-ekleme_2

Karşınızdaki sayfada yer alan “E-posta ile yönetici ekleyin” kutucuğuna istediğiniz Google Plus hesabı olan yöneticiyi ekleyebilirsiniz.

Ancak şunu belirtmekte fayda var, Facebook’ta olduğu gibi yönetici izinleri Google Plus’ta bulunmadığı için eklediğiniz yönetici sizi silmek dışında bir çok sayfa ayarını düzenleyebiliyor, onun için ekleyeceğiniz yöneticileri doğru seçiniz.

Anıl Güzel

Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017’den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen