Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Gta 4 Mod Görüntüleri

Gta 4 Mod Görüntüleri

0


GTA 4 piyasaya sürüleli oldukça uzun bir zaman olmuş olabilir. Mod yapımcıları bunu hiç dert etmiyor. Az sonra göreceğiniz ekran görüntüleriyle, GTA 4’ü yeniden oynamak isteyebilirsiniz.

Rockstar Games’in Grand Theft Auto 4’ü piyasaya sürmesinin üzerinden beş yıl geçti ve firma şu anda serinin beşinci oyununun üzerinde çalışıyor.

Fakat mod yapımcıları GTA 5’i beklerken, GTA 4 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Icehancer adlı mod ile grafik konusunda çığır açacak hale gelen GTA 4’ü bir de diğer mod yapımcılarının elinden çıkan grafik güncellemeleriyle görmeniz gerekiyor.

Black_D, DarK64, King of K, legacyy, Simple999, Vinz005, Jaizeta, mmikeyy, I´m_CJ_bitch!! ve EVOLINTE adlı mod yapımcılarınınhazırladığı bu grafik paketleri gerçekten insanın aklını baştan alıyor.

Bu modları ücretsiz olarak Gta4Mods adlı internet sitesinden indirebileceğinizi ve yükledikten sonra sistem gereksinimlerini gerçekten inanılmaz seviyelere kadar yükselttiklerini de belirtelim.

Sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri mod görüntüleri ile baş başa bırakalım. İşte mod yapımcılarından harikulade GTA 4 görüntüleri.Kaynak : ShiftDelete.Net
Yazar : Murat SAĞLAM

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen