Ana Sayfa Programlar Güvenlik duvarı arayanlara: Comodo Firewall
Güvenlik duvarı arayanlara: Comodo Firewall

Güvenlik duvarı arayanlara: Comodo Firewall

0

guvenlik-program-burgazturk

Ünlü antivirüs yazılımı Comodo, bilgisayar güvenliği konusunda ilk akla gelen isimlerden birisi. Özellikle antivirüs’ün yanında ek bir güvenlik yazılımı arayan kullanıcılar için Comodo’nun hazırladığı Firewall ile Windows Güvenlik Duvarı’na ek olarak bilgisayarınızı daha da güvenli hale getirebilirsiniz. 

Uzun zamandır kullanılan bu ürün ile ağ üzerinde çalışan bilgisayarları daha da güvenli hale getirebiliyorsunuz. Örneğin bir program veya güncelleyici bir yazılım, bilgisayarınızda bir şey yapmak istediğinde arka planda bir çok işlem yapabilir. Bu olayı dahada güvenli hale getirmek isteyen Comodo, Firewall yazılımıyla program kurarken arka planda ki tüm işlemleri gerçekleştirmek için sizden izin istiyor. Bununla birlikte port gizleme ve ağ bloklama yapabiliyorsunuz.

comodo-firewall-indir-burgazturk

Eğer ki bilgisayarınızda ek güvenlik yazılımları arıyor ve özellikle ağ güvenliğine önem veriyorsanız Comodo Firewall’ü Ücretsiz şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen