Ana Sayfa Genel Halo 5 Temalı Xbox One Yakında Satışa Çıkıyor
Halo 5 Temalı Xbox One Yakında Satışa Çıkıyor

Halo 5 Temalı Xbox One Yakında Satışa Çıkıyor

0

Almanya‘nın Köln şehrinde gerçekleşmekte olan Gamescom fuarında yeni haberler gelmeye başladı. Microsoft’un Halo 5: Guardians oyununun Xbox One görünümlü versiyonu Ekim‘de satışa çıkıyor.

Halo5-xbox-one

Playstation 4’te de gördüğümüz sınırlı sayıdaki özel tasarım konsollar, Holo dünyasını yansıtmak ve Xbox One ruhunu geliştirmek için güzel bir tercih olmaya hazırlanıyor. Oyundaki grafiklerle uyumlu olarak tasarlanan sınırlı sayıdaki konsollar, Ekim ayında 499 dolardan satışa sunulacak. 1 TB’lık olan sınırlı üretim konsollar, Holo 5 oyunu ve özel üretim kulaklığıyla kullanıcılarıyla buluşacak.

Microsoft’un yaptığı resmi açıklama:

Pre-order the Limited Edition Halo 5: Guardians Bundle, featuring a 1TB custom console and controller, a full game download of Halo 5: Guardians, the Warzone REQ Bundle that includes 14 premium Requisition Packs, FOTUS-class armor and multiplayer emblem.

It also includes a Guardian model by Metal Earth, Halo: The Fall of Reach – Animated Series, Blue & Osiris team dossiers, and Spartan Locke’s Classified Orders. With design inspired by Spartan Locke and UNSC technology, this extraordinary console and controller take you deeper into the Halo Universe. From the metallic blue accents and military insignias to the custom sound effects, this is dedicated to Halo fans.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen