Ana Sayfa Teknoloji Haberleri HTC’nin Başarılı İsmi Scott Croyle Görevini Bırakıyor
HTC’nin Başarılı İsmi Scott Croyle Görevini Bırakıyor

HTC’nin Başarılı İsmi Scott Croyle Görevini Bırakıyor

0

HTC’nin önemli isimlerinden birisi olan Scott Croyle’ın görevini bıraktığı duyuruldu. Şirketin başarısına büyük katkıda bulunan Croyle, HTC One ve M8 gibi cihazların tasarımında büyük rol oynamıştı. HTC’nin tasarım bölümünde yaşanan bu sıkıntı eski Samsung çalışanı Paul Golden’ın transferiyle başladı.

scott-croyle-htc

Samsung’un Galaxy serisi akıllı telefonunun büyümesinde bir çok emeği bulunan Paul Golden’ın HTC’ye katılmasının ardından başlayan “yenilik” serüveninde, HTC’nin tanıdığımız ismi Scott Croyle görevini bırakması akıllarda bir çok soru işareti yarattı. Tam olarak nedenini açıklamayan Croyle, bu ayrılığın “özel sebeplerle” ilgili olduğunu belirtti.

Şuan için HTC’nin tasarım departmanının başına kimin geçeceği belirsizken, şirketin ileriki zamanlarda çıkartacağı cihazlarda Paul Golden’ın katkısının büyük olacağı kesin.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen