Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Huawei, 350 Dolardan Başlayan Akıllı Saatlerini Tanıtacak
Huawei, 350 Dolardan Başlayan Akıllı Saatlerini Tanıtacak

Huawei, 350 Dolardan Başlayan Akıllı Saatlerini Tanıtacak

0

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, akıllı saat sektörüne katılıyor. IFA 2015’de tanıtılacak olan akıllı saatlerin resmi duyurusu yapıldı. 350 dolardan fiyatları başlayacak olan akıllı saatler, Apple Watch ve diğer akıllı saatlere oranla daha klasik görünüme sahip.

huawei-akilli-saat-800-dolar

Çizilmeye dayanıklı, safir cam ve paslanmaz çelik gövdeye sahip olan saatler 1.4 inç’lik AMOLED ekrana sahip. iOS 8.2 veya Android 4.3 sonrası cihazlarla uyumlu çalışabilecek saatlerde Android Wear işletim sistemi barınacak. Kalp hızı ölçme ve fitness için adım sayma özelliklerinide içinde barındıracak olan saatlerin içinden en pahalı olan 800 dolarlık altın kaplama saati. 350, 450, 700 ve 800 dolarlık farklı renk ve modellerden oluşmak üzere 4 çeşit saat şuan için Amazon’da ön sipariş verilebilir durumda. 2 Eylül‘de Almanya‘nın Berlin şehrinde gerçekleşecek olan IFA 2015 fuarında katılımcılara ve tüm dünyaya resmi tanıtımı yapılmış olacak.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen