Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Huawei Mate 8’e ait Özellikler ve Görseller
Huawei Mate 8’e ait Özellikler ve Görseller

Huawei Mate 8’e ait Özellikler ve Görseller

0

Çin merkezli Huawei, akıllı telefon üreticileri konusunda tanınan en iyi firmalardan bir tanesi. Bunu korumak ve geliştirmek için ise her yıl daha da güçlü bir telefon üretmeye hazırlanıyor. Mate 7’den sonra gelişmiş bir akıllı telefon üretmeye hazırlanan şirket, gelişmiş özellikleriyle Mate 8’i 2 Eylül‘de duyurmaya hazırlanıyor.

Peki Huawei Mate 8’de nelerin olması bekleniyor?

6 inç’lik 2560×1440 piksel çözünürlüğünde ki ekranıyla Mate 7’yi anımsatan metal bir görünüme sahip olacak Mate 8, 20,7 MP değerinde arkada, 8 MP değerinde de önde olmak üzere 2 gelişmiş kamera barındıracak. 4 GB RAM’a Snapdragon 820 işlemci eşlik edecek. Sekiz çekirdekli Kirin 950 ihtimali üzerinde de duran analistler, 64 GB’a kadar depolama alanı sunulacağını düşünüyor.

huawei-mate-8-tahmini

4,100 mAh ya da daha fazla pil kapasitesine sahip olacağı düşünülen Mate 8’in, ABD fiyatı 250 dolar olma ihtimalide var Huawei Mate 8, Berlin’de düzenlenecek IFA 2015 fuarında tanıtılacak.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen