Ana Sayfa Teknoloji Haberleri IKEA, Sizi İnternet Üzerinden Evlendiriyor
IKEA, Sizi İnternet Üzerinden Evlendiriyor

IKEA, Sizi İnternet Üzerinden Evlendiriyor

0

İsveç menşei olan dünyanın en büyük mobilya mağazası IKEA, İsviçrede çiftleri internet üzerinden evlendiriyor. Geçtiğimiz haftalarda başlayan hizmet ile İsviçre’de çiftleri internet üzerinden evlendiren IKEA, internet kamerası kullanarak çiftleri sanal bir ortamda buluşturuyor.

İlk önce Facebook hesabınızla kayıt yaptıktan sonra evleneceğiniz mekanı seçiyorsunuz. Size uygun bir mekanı seçtikten sonra ise Facebook’tan arkadaşlarınızıda çağırarak evlenmeye hazırlanıyorsunuz. Sadece eğlence amacıyla da katılabileceğiniz çevrimiçi düğününde resmi nikahta kıyabiliyorsunuz.

IKEA_internet_uzerinden_evlendiriyor

Sadece siz ve katılımcılarla gerçekleşecek düğüne dışarıdan kimse erişemiyor. Yani siz evlenirken troll yapmaya çalışanlar olmayacak. 6 saatlik erişim imkanı sunan IKEA, düğünden sonra parti ortamıda size sunuyor. Bu hizmetin sadece İsviçre’de kullanılabildiğini belirtelim. İleri ki zamanlarda bu hizmeti diğer ülkelerde de görebiliriz. (Gerçi ne gerek var)

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen