Ana Sayfa Telefon Apple-iOS iOS için Firefox Yayınlandı
iOS için Firefox Yayınlandı

iOS için Firefox Yayınlandı

0

Mozilla Vakfı tarafından geliştirilmekte olan özgür web tarayıcısı Mozilla Firefox, iOS platformu için yayınlandı. İnternet kullanıcılarının yaklaşık %20’sinin kullandığı Firefox, Windows, Mac OS ve Android platformlarında yer alırken iOS’da yer almıyordu.

iOS-icin-firefox-yayinlandi

Bugün iOS platformu için yayınlanan Firefox, tüm özellikleriyle iOS kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Firefox Sync gibi özelliklerininde yer aldığı iOS platformunda, bilgisayarınızda girdiğiniz siteleriniz ve parolalarınız gibi kişisel bilginizi cep telefonunuzada taşımanıza imkan sağlıyor. 29.4 MB boyutunda ki Firefox, iOS 8.2 veya üstü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur. Türkçe dahil bir çok dil ile uyumlu. iOS için Firefox, henüz saat farkından dolayı Türkiye için yayınlanmamış olsada yakında Türkiye App Store’unda da indirilebilir hale gelecek.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen