Ana Sayfa Telefon Apple-iOS iOS için flash player destekli web browser
iOS için flash player destekli web browser

iOS için flash player destekli web browser

1

iPhone, iPad ve iPod’ların flash player desteklemediğini bir çok Apple kullanıcısı biliyor. Ancak bunu bilen geliştiriciler Puffin adında ki uygulamayla bu işi çözmeyi başardı. Android ve iOS için geliştirilen Puffin Web Browser, flash player ve java gereksinimlerini en iyi şekilde çözüyor. 

puffin-flash-player-destekli1

Bilgisayar üzerinden yaptığınız işlemleri, iPad ve iPhone’da yapamadığınız için bir çok eksikliği yaşamışsınızdır. Size tanıtacağımız uygulama ile flash player kaynaklı web oyunlarını oynayabilir, bir film sitesine girip film izleyebilir, dizilerinizi takip edebilir ve Java gereksinimi duyduğunuz herşeyi yapabilirsiniz.

puffin-flash-player-destekli

Mouse, klavye ve gamepad gibi gereksinimlere de çözüm olan Puffin, rakiplerine oranla en iyisi diyebiliriz. Ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunan Puffin’i indirip denemenizi öneriyoruz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum(1)

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen