Ana Sayfa Telefon Apple-iOS iOS Twitter Uygulaması Güncellendi

iOS Twitter Uygulaması Güncellendi

0

twitter-logo

iOS 6 işletim sistemleri için 5.9 versiyonu yayınlanan Twitter uygulaması, içerisinde bir çok yeni özelliği barındırıyor. Güncelleme açıklamalarına göre Birinin profilini ziyaret edip, ‘Daha fazla fotoğraf görüntüle’ye dokunarak, o kişinin fotoğraflarını güzel bir galeride görüntüle.

Fotoğraf arama sonuçları ayrıca bir galeride görüntülenebilir. Listeler ile ilgili birkaç geliştirmenin tadını çıkar: Yeni listeler oluştur ve var olan listelerini düzenle, başlıklarını ve açıklamaları değiştir, üye ekle veya kaldır. Başka hata çözümleri ve geliştirmeler. şeklinde belirtiliyor.

Güncellemeyi App Store uygulamanıza girip, sağ alt taraftan “Güncellemeler” butonuna basıp gelen Twitter güncellemesi uyarısının yanındaki “Güncelle” butonundan yeni sürümü cihazınıza kurabilirsiniz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen