Ana Sayfa Teknoloji Haberleri iPad Mini 2, Altın Renkli ve Touch ID’li Olabilir

iPad Mini 2, Altın Renkli ve Touch ID’li Olabilir

0

apple-logo

Apple, iPhone 5S‘de beklenmedik bir hareket gerçekleştirerek altın (şampanya) renkli bir iPhone çıkartarak müşterilerini şaşırtmıştı. Özellikle altın renkli iPhone 5S’e karşı yoğun rağbet olduğunu ve özellikle bu rengin satıldığını biliyoruz. Ancak yeni bir iPad’le ilgili bir bilgi vermeyen Apple’a karşın internete bir çok görsel sızdırıldı. Bu görseller arasında Çin‘li bir internet sitesinin yayınladığı Touch ID‘li altın renkli iPad Mini 2 büyük ilgi çekti.

iPad-Mini-2-Touch-ID

Yayınlanan görsellere ek olarak yeni iPad 5‘in 64 bitlik A7 işlemcinin ve M7 yan işlemcinin kullanılacağı ve buna ek olarak 2 GB RAM‘i bulunacağı tahmin ediliyor. iPad Mini 2 için ise bu 1 GB RAM ile sınırlı.

iPad-Mini-2-Touch-ID_1

Apple’dan hala bir ses çıkmazken, iPhone 5S ve 5C ile ilgili sızıntıların doğru çıkmasından sonra bu haberede olur gözüyle bakabilirsiniz. Şirketin önümüzdeki ay bir lansman düzenlemesi bekleniyor.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen