Ana Sayfa Teknoloji Haberleri iPhone 5C Konsept Kutu Çalışması Ortaya Çıktı

iPhone 5C Konsept Kutu Çalışması Ortaya Çıktı

0

apple-logo

Son zamanlarda Apple ile ilgii çok konuşulan konu olan “Yeni iPhone” haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. iPhone 5‘in üst modeli olacak yeni iPhone modelininin isminden tutun koruyucu kabına kadar bir çok haber yapılmakta. Bunlara bir yeniside iPhone 5C ismiyle ortaya çıkan görsellerle eklendi. Yeni ortaya çıkmaya başlayan iPhone 5C görselleri, yoğun ilgi görmekte.

iPhone-5c-konsept-kutuiPhone-5c-konsept-kutu_1

İlk etapta C harfine bir anlam veremeyen kullanıcılar bunun ancak İngilizcede ki renk ve ucuz kelimelerinden gelebileceğini düşünüyorlar. Çünkü yeni iPhone modeliyle ilgili en çok konuşulan şey yeni cihazın daha ucuz ve daha farklı renklere sahip olacağı.

iPhone 5C ile ilgili ilk görsel beyaz plastik ve üzerinde iPhone 5C yazılı telefon kutusu görüntüsüyle başladı. Şimdi ise bir kişi konsept iPhone 5C görseli yayınladı. Yeni görselde iPhone 5C yazılı mavi renkte plastik bir kutu yansıtılıyor.

Anıl Güzel Grafik Tasarım öğrencisi ve Teknoloji meraklısı blog yazarı. İnternet konusunda deneyimli, Tasarım programlarındada kendini geliştirmeye adamış bir genç.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen