Ana Sayfa Teknoloji Haberleri iPhone 5S Çizilme Testi

iPhone 5S Çizilme Testi

0

apple-logo

Son zamanlarda Apple‘la ilgili en çok konuşulan konulardan iPhone 5S ve iPhone 5C adı taşıyacağı düşünülen yeni telefonlar ne zaman çıkacak ? Özellikle bu iki isimde durulurken iPhone 5C modeliyle ilgili genellikle plastik kasalı ve ucuz olacağı düşünülen resim ve videolar sızarken son zamanlarda yeni ortaya çıkan iPhone 5S ise şampanya (altın) rengiyle kafaları karıştırmış durumda. Geçtiğimiz haftalarda paylaştığımız iPhone 5C çizilme testine bir yeniside iPhone 5S modeliyle eklendi.

Şampanya renkli iPhone 5S çizilme testinde iPhone 5C’de gördüğümüz gibi başarılı olamıyor. Bozuk para ve bıçak testlerinden geçen 5S, malesefki başarılı olamıyor. İnce bir ayrıntı ise Apple’ın her cihazında yerleştirdiği sertifika bilgileri iPhone 5S ve iPhone 5C adıyla sızdırılan resimlerde bulunmuyor, bu ayrıntı ile gerçeklik payları azalıyor.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen