Ana Sayfa Teknoloji Haberleri iPhone 6S, Farklı Renkleriyle Gelecek
iPhone 6S, Farklı Renkleriyle Gelecek

iPhone 6S, Farklı Renkleriyle Gelecek

0

Apple’ın yeni gözdesi iPhone 6’nın yakında “S” versiyonun geleceğine inanılıyor. 12 Megapiksellik, 4K video çekebileceği düşünülen iPhone 6S’in arka tarafı güçlendirilmiş alüminyumla korunacak. 2 GB’lık RAM, Apple A9 işlemcinin yer alacağı iPhone6S’de, pembe ve gül rengiyle karıştırılmış altın renk bulunacak.

iphone6-s-geliyor

iPhone 6S’in ek olarak tekrardan Plus versiyonununda olacağını düşünen analistler, hızını ikiye katlayan bir iPhone geleceği düşüncesindeler.  300 Mbps indirme hızına kadar imkan sunacağı düşünülen 6S, hızlandırılmış LTE bağlantı seçeneğinin yanında daha büyük bir pil gelmesi bekleniyor.

Konsept olarak internette bulunan farklı renkli iPhone’lar, 6S’ler de farklı bir rengin gelebileceği ihtimalini güçlendiriyor. iPhone 5’den bu yana klasikleşmiş siyah ve beyaz rengin yanında farklı renkleri geride bırakan Apple, altın rengiyle bir çok kullanıcısını şaşırtmıştı.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen