Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Jobs filmine Steve Wozniak’tan Yorum

Jobs filmine Steve Wozniak’tan Yorum

0

jobs-filmi-gosterim-tarihi

Geçtiğimiz cuma günü yayınlanan, Steve Jobs‘ın yaşımını konu alan ve Ashton Kutcher tarafından canlandırılan Jobs, gişede iyi hasılat yakalamıştı. Amerika’da ki gişe rakamları duyurulan film ile ilgili filmin içerisindeki önemli karakterlerden biri olan Steve Wozniak‘dan film ile ilgili olumsuz yorum geldi.

steve-jobs-wozniak

Apple‘ın kurulmasında büyük rol oynayan ve Steve Jobs’ı yakından tanıyan Steve Wozniak, film içerisindeki oyuncuları başarılı bulduğunu ancak olaylarla ilgili bir çok yanlışlık olduğunu dile getirdi. Bloomberg kanalına röportaj veren Steve Wozniak, Steve Jobs’a yardımcı olan diğer insanların filmde iyice belirtilmediğini ve tavsiye edilecek kadar iyi olmadığını belirtti.

Steve Jobs’ı yakından tanımak ve olayları tam olarak öğrenmek için Steve Jobs tarafından Walter Isaacson’a yazdırdığı biyografisini okumanızı tavsiye ederiz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen