Ana Sayfa Teknoloji Haberleri LG’den 3 Yeni G Pad Modeli
LG’den 3 Yeni G Pad Modeli

LG’den 3 Yeni G Pad Modeli

0

Son zamanların en çok konuşulan firmalarından birisi olan LG, yeni G Pad serisi tabletlerini duyurdu. Resmi açıklama ile duyuran LG; 7,8 ve 10,1 inç’lik yeni nesil tabletlerini görücüye çıkardı.

LG_G_Pad_serisi

LG G Pad 7, LG G Pad 8.0 ve G Pad 10.1 adlarıyla piyasaya çıkacak tabletler şık renklere sahip. Şirket henüz donanımsal özelliklerini duyurmazken,  7 inçlik G Pad’de halihazırda LG’nin en küçük tableti ve taşıma kolaylığıyla her ortamda yüksek performans ve eğlence vadediyor. 8 inç’lik modelinde multimedya özellikleri ve çoklu görev yetenekleriyle ön plana çıkıyor. 10,1 inç ise pil ömrüyle saatler boyunca sürecek bir deneyim sunuyor.

Şirket şuan için modeli sadece duyurmakla yetinse de, önümüzde ki günlerde ne zaman piyasaya çıkacağı ile ilgili bilgiler geleceği konuşuluyor.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen