Ana Sayfa Teknoloji Haberleri LG’nin Yeni 34 İnç’lik 4K Curved TV’si Duyuruldu
LG’nin Yeni 34 İnç’lik 4K Curved TV’si Duyuruldu

LG’nin Yeni 34 İnç’lik 4K Curved TV’si Duyuruldu

2

Güney Koreli teknoloji şirketi LG, 5-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek IFA fuarında tanıtacağı 3 yeni yüksek çözünürlüklü ekran modelini şimdiden duyurdu. Özellikle 34 inç‘lik TV’sinden bahsedecek olursak 3440×1440 piksel çözünürlüğünde IPS ekrana sahip.

lg-curved-4ktv-34inc

Kavisli TV’ye 144Hz yenileme hızı ve 7 W stereo hoparlörüne Thunderbolt desteği eşlik ediyor. PC ve MAC platformlarına uygun tasarlanan yeni TV, özellikle video editörlüğüyle uğraşacak kişiler tarafından tercih edileceği düşünülüyor. Diğer iki model ise 34 inç’le aynı özelliklere sahip olmasına rağmen bir tanesi 31 inç diğeri de 24 inç olduğu belirtiliyor.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum(2)

    1. Bunun için tahmin yapmaktan başka şansımız yok ancak günümüze ve ödediğimiz paralara bakarsak, yeni teknoloji çıkana kadar bundan da iyi para kaldırırlar diye düşünüyorum

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen