Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Microsoft Band 2 önceki modele göre daha güzel
Microsoft Band 2 önceki modele göre daha güzel

Microsoft Band 2 önceki modele göre daha güzel

0

ABD merkezli ünlü yazılım şirketi Microsoft, 6 Ekim tarihinde düzenleyeceği donanım etkinliğinin davetlilerinden biri de Microsoft Band olacak. Microsoftinsider.es sitesinin sızdırdığı görüntüler ile Microsoft Band 2 beğeni kazanıyor. Dünya devi Microsoft, bu tasarımla iyi bir iş çıkardığını söylemeyi ihmal etmemek lazım.

Microsoft Band nedir?

Microsoft Band ile Facebook, Twitter gibi sosyal ağlara, gelen telefon çağrılarına, GPS olarak kullanabilir ve ten sıcaklığınızı ölçebilirsiniz. Microsoft Lumia telefonuna sahipseniz Cortana özelliği kullanabilirsiniz. Cortana, Windows Phone işletim sisteminde görülen yeni bir teknolojidir. Cortana destekleyen bir cihazınız varsa mikrofon sayesinde cihazla konuşabilirsiniz. Alarm kurmak yerine “Beni 2 saat sonra uyandır” demeniz yeterli oluyor.

1442812666_2

Microsoft Band 2 yükseklik ölçecek

Microsoft Band 2, bir önceki modelinde bulundurduğu tüm özellikleri barındıracak. Üründe ayrıca yükselik ölçebilen bir sensöre de yer ayırıldı. Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemleriyle uyum sağlayacak Microsoft Band 2, selefinde olduğu gibi kalp hızı, Ultraviyole ışın seviyesi, stres düzeyi ve uyku düzenini ölçme yeteneğine sahip olacak.

Dünyanın en iyi teknoloji firmalarından biri olan Microsoft, yeni modeli Microsoft Band 2’nin yapısını suya ve toza karşı dayanıklı tasarlayacak. Microsoft Band 2’de de aynı Microsoft Band’de olduğu gibi Cortona özelliği de mevcut olacak. Akıllı bileklik bu özellik ile birlikte sesli komutlar ile yönetilecek.

1442812674_3

Emir Topaloğlu Merhabalar ben Emir, 19 yaşındayım ve 4 yılı aşkın bir süredir makale yazıyorum. Teknoloji ve oyun kategorileri benim en çok tercih ettiğim kategoridir. Teknolojiye büyük bir merakım vardır ve her türlü oyundan zevk alabilen bir kişiyim.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen