Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Microsoft İş Ortakları Ödül Töreninde Ödül Alanlar Belli Oldu
Microsoft İş Ortakları Ödül Töreninde Ödül Alanlar Belli Oldu

Microsoft İş Ortakları Ödül Töreninde Ödül Alanlar Belli Oldu

0

microsoft-logo

Microsoft Türkiye’nin her yıl gelenekselleşen İş Ortakları Ödül Töreni bu yılda gerçekleşti. Satış, büyüme, çözüm geliştirme, bulut bilişim ve müşteri memnuniyeti performanslarına göre değerlendirildiği, kamu, kurumsal, KOBİ, Cihaz üreticileri ve dağıtıcılar segmentlerine göre belirlenen ödül töreni ile ilgili detaylar haberimizde.

microsoft-is-ortaklari-2013-haber

Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen’in açılış konuşmasıyla başlayan gece de bir çok ünlü kurum ödül aldı. Özmen’in yaptığı konuşmada ekosistemlerinde yer alan 11 bine yakın iş ortakları olduğu ve birlikte kurumların kendi pazarlarında öne çıkmaları için çalıştıklarını söyledi. Son dört senede Microsoft tarafından üçüncü kez ‘En İyi Ülke’ seçildiklerini hatırlatan Özmen, bu başarıda en önemli payın şüphesiz iş ortaklarımıza ait olduğunu ifade etti.

Bununla birlikte 2013 mali yılında yüzde 22’lik büyümeye ve müşteri memnuniyetinde 6 puanlık artışa imza attıklarınıda dile getirdi.

microsoft-is-ortaklari-2013

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen