Ana Sayfa Programlar MSN’de sona gelindi, 8 Nisan’da kapatılıyor

MSN’de sona gelindi, 8 Nisan’da kapatılıyor

0

skype-logo

Microsoft‘un uzun yıllardan beri geliştirdiği ve büyük kullanıcı kitlesine sahip Windows Live Messenger yazılımında sona gelindi. Büyük efsane olarak hatırlayacağımız MSN artık tarihe karışıyor. Yine aynı şirketin bir diğer ürünü Skype ile birleştirilen Windows Live Messenger, 8 Nisan 2013 tarihinde tüm dünya genelinde kapatılarak geçiş işlemi gerçekleştirilecek.

skype-sayfa

Bu geçişte daha önce Skype kullanmayan kullanıcılar ufakta olsa bir garipseme yaşayacak olsalarda MSN’den bir farkı olmayacak. Görüntülü görüşme temelinde, Telefon ile görüşmede sağlayan Skype daha fazla kullanıcı deneyimi sunuyor.

Microsoft (Windows Live Messenger) hesabınızla giriş yapabilceğiniz Skype’a alışmak için şimdiden indirebilirsiniz, çünkü 8 Nisan’dan sonra MSN yazılımına girmek istediklerinde hata ile karşılaşacaksınız.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen