Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Nexus 5 İle İlgili Sızıntılar Artmaya Devam Ediyor

Nexus 5 İle İlgili Sızıntılar Artmaya Devam Ediyor

0

google-logo

Google‘ın LG ile ortaklaşa ürettiği Nexus 5 akıllı telefonuyla ilgili sızıntılar gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bu hafta içerisinde duyurulması beklenen yeni ürün ne yazıkki daha resmiyet kazanmadı.

nexus-5-play-store-16-gb

Ancak ürün ile ilgili sızıntılarada hergün yenisi ekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Google Play Store‘un donanım sayfasında kısa süreliğine yayına giren Nexus 5, bir süre sonra hemen kaldırıldı. O sayfaya denk gelen kullanıcılar ise ekran görüntüsü almayı ihmal etmedi.

nexus-5-google-play

Bu ufak hata ile Nexus 5’in resmi fiyatıda belli oldu diyebiliriz. İlgili sayfada 349 dolar olarak gözüken yeni ürün ile ilgili bugünde beyaz renginin kutusunun resmi ortaya çıktı.

nexus-5-beyaz-kutusu

Nexus 5’in donanımsal özellikleri ise 4.95 inç büyüklüğünde 1080p ekran, 2.3 GHz hızında dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, LTE ve maksimum 32 GB dahili hafıza gibi teknik özelliklere sahip olacağı düşünülüyor.

Google, yeni telefonunu 28 Ekim tarihinde, Android 4.4 KitKat ile birlikte duyurulması bekleniyor.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen