Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Nokia, 28 Temmuz’da Sanal Gerçeklik Projesini Duyurabilir
Nokia, 28 Temmuz’da Sanal Gerçeklik Projesini Duyurabilir

Nokia, 28 Temmuz’da Sanal Gerçeklik Projesini Duyurabilir

0

Nokia‘nın 28 Temmuz‘da Los Angeles şehrinde düzenleyeceği etkinlikte “sanal gerçeklik” (VR) projesini duyurabilir. Geçtiğimiz günlerde VIP katılımcılara davetiye yollayan şirket, 28 Temmuz’da yeni bir işin içerisine girişebilir.

Telefon dünyasının bir zamanlar gözdesi olan Nokia, akıllı telefon devri başladıktan sonra başarılı bir satış sağlayamamış ve sahalardan uzak kalmıştı. Lumia serisi telefonlarıyla tekrardan kendini gösteren şirket, özellikle Microsoft’a satışından sonra önemli değişiklikler gerçekleştirmişti. Teknoloji dünyasında son zamanlarda “akıllı saatler”den sonra en çok duyduğumuz “sanal gerçeklik” olayına Nokia’da dahil olabilir. Microsoft, Sony, Samsung, HTC ve Google’ında sanal gerçeklilik olayına girmesine rağmen, Nokia’da bende buradayım demeye hazırlanıyor.

sanal-gerceklilik-haber-teknofeed

LinkedIn üzerinden yayınladığı iş ilanında da 3D ve sanal gerçeklilik konusunda deneyimli eleman aradığını duyuran şirket, şuan için kesin herhangi bir bilgi vermiyor. Nokia’nın ‘gizemli davetiyesi’ni de görmediyseniz buradan inceleyebilirsiniz.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen