Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Nokia’nın 2016’da Önemli Planları Var
Nokia’nın 2016’da Önemli Planları Var

Nokia’nın 2016’da Önemli Planları Var

0

Bir süre önce Microsoft tarafından satın alınan Nokia şirketi, 2016‘ya hızlı giriş yapmayı planlıyor. Microsoft’a satıldıktan sonra kaderi değişen Nokia, Samsung ve Apple’la daha sert rekabet etmek istiyor. Özellikle orta segment telefon piyasasına bir hayli hakim olan Nokia, bir zamanların en çok konuşulan teknoloji şirketiydi. Geçtiğimiz haftalarda da yeni modeller duyuran şirkette çalışmalar son sürat devam ediyor.

nokia-sirket-haberi

Sanal gerçekçilik ve daha bir çok konuda çalışmalar sürdüren Nokia, bünyesinde 10.000’den fazla patent barındırıyor. Nokia N1 tablet benzeri girişimide bulunacağı 2016’da, mobil cihaz piyasasında yerini sağlamlaştırmak ve arttırmak istiyor. Geçtiğimiz haftalarda haberini yaptığımız Alcatel-Lucent şirketini satın alan Nokia, bu şirket bünyesinde geliştirilmekte olan her şeyi kendi bünyesinde geliştirmeye devam edip daha da güçlenecek.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen