Ana Sayfa İnternet ve Webmaster Obama Kişisel Twitter Hesabını Açtı, İlk Tweetini iPhone ile Attı
Obama Kişisel Twitter Hesabını Açtı, İlk Tweetini iPhone ile Attı

Obama Kişisel Twitter Hesabını Açtı, İlk Tweetini iPhone ile Attı

0

Amerika Birleşik Devletleri başkanı Barack Obama, ilk kişisel Twitter hesabını bugün açtı. @BarackObama hesabını Organizing for Action ekibince yüreten Obama, bugün Twitter’a kişisel @POTUS hesabıyla ilk tweetini attı. İlk attığı tweette ise “Merhaba, Twitter! Ben Barrack. Gerçekten! 6 yıl sonra sonunda bana kişisel hesabımı verdiler!” diyen Obama, ilk tweetini iPhone’la atarak dikkatleri üzerine çekti.

Amerika Birleşik Devletirinin 44. başkanının attığı tweetten sonra şuan itibariyle 811 bin takipçisi bulunuyor. Daha önceden veri güvenliği konusunda BlackBerry’yi tercih eden Başkan, şimdi ise tekrardan güvenlik önlemleri gereği iPhone’u tercih ediyor. Aşılması daha zor ve kendine has kapalı bir işletim sistemi olduğu için genellikle iOS cihazlar tercih ediliyor.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen