Ana Sayfa Oyun Haberleri Ödül Almış Oyunlar
Ödül Almış Oyunlar

Ödül Almış Oyunlar

0

Hazır 2016’da yaklaşmışken yeni yeni oyunlar tanıtılıyor fakat bu yeni oyunlar eski oyunların yerini alabilir mi? Yeni oyunlar ne kadar yeni ve ne kadar sizleri heyecana sürekleyebilir? Bizce eski oyunların yerini asla hiç bir yeni oyun tutamaz ve eski oyunların aldığı ödülleri asla alamazlar! İşte sizlere mükemmel oyun listemiz!

en-cok-oynanan-online-oyunlar

Eskilerden hangi oyunları oynuyorsunuz veya bu oyunlar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Gta Vice City, Call Of Duty, Battlefield daha nice eski oyunların hepsini bilgisayarımızdan veya oyun konsollarımızdan deliler gibi oynadık ve her görev bölümünde ayrı bir aksiyon ile karşılaştık. Peki bu oyunların ödül aldığını biliyormusunuz? Bizce hayır, belki de sadece oyunu oynamak için oynuyorsunuz yani sizin için hangi ödülü aldığı önemli değil fakat bundan sonra oyun oynarken bu kritere dikkat edeceğinize eminim. Aslında sizlere tanıtacağımız oyunlar pek eski değil ama 2 – 3 yıllık geçmişleri bulunuyor ve Dünya’nın en çok oynanan oyunlar listesinde ilk sıraları çekiyorlar.

  • League Of Legends : 2013 yılında Riot Games tarafından duyurulan bu oyun şimdilerin en çok oynanan oyunları arasında 1. sırada yer alıyor ve her geçen gün oyuncu kitlesi artıyor. Bu oyunun ödülü; ”Dünya’nın en çok oynana oyunu olması” olarak almış. LoL serüvenine sizlerde katılmak istermisiniz? O halde haydi minionlarla savaşın, ezeli rakiplerinizi teker teker ezin!
  • Minecraft : Hatırlarsanız bu oyun bir ara ülkemizde yasaklanmıştı ve oynanmasına izin verilmiyordu. Dünya’nın en çok oynanan oyunları arasında yer alan Minecraft oyununu niçin engellediler, neden yasakladılar halen anlam veremiyoruz. Sizde bu oyunda kendinize yeni bir köy oluşturabilir veya gökdelen sahibi olabilirsiniz.
Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen