Ana Sayfa Teknoloji Haberleri OneDrive’a MP3 Yükleyin, Xbox Music’de Dinleyin
OneDrive’a MP3 Yükleyin, Xbox Music’de Dinleyin

OneDrive’a MP3 Yükleyin, Xbox Music’de Dinleyin

0

Microsoft’un bulut depolama sistemi OneDrive, artık MP3’de oynatabilecek. OneDrive’a gelen güncelleme ile, yüklediğiniz MP3’ler, Xbox Music ve diğer platformlarda da dinlenebilecek.

xbox-onedrive-mp3-teknofeed

MP3, M4A ve WMA formatlarında ki müzik dosyalarınızı yüklemek için, OneDrive’a uygulamasına web ya da mobil versiyonundan giriş yaparak “OneDrive Müzik” klasörünü oluşturmalısınız. Ancak iş gözüktüğü kadar kolay değil! Uygulama üzerinden müzik dinlemek için, Windows 8.1, Windows Phone 8.1, Xbox One, Xbox 360 ve burada ki web sayfası üzerinden dinlenecek.

xbox-onedrive-mp3-teknofeed_1

OneDrive’ın MP3 özelliği şuan için Türkiye’de kullanılamasa da Arjantin, Avustralya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletlerinde kullanıma hazır.

Anıl Güzel Merhaba ben Anıl, 2016 yılında Kadir Has MYO Grafik Tasarımı bölümünden mezun oldum. 2017'den itibaren Medya ve İletişim Sistemleri okumaktayım. Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve öğrendiklerimi burada paylaşıyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vargonen